O firmie

O firmie Drymat Polska

Firma DRYMAT POLSKA jest wyłącznym dystrybutorem na terenie kraju Systemów niemieckiego producenta do osuszania nieruchomości. Chcemy zaoferować Państwu naszą pomoc w likwidacji wilgoci i osuszaniu budynków, murów, piwnic, fundamentów oraz innych zagrożonych kondygnacji budowli, w tym pomieszczeń trudno dostępnych. System działa bezinwazyjnie na osuszany obiekt i można go stosować przy każdym rodzaju konstrukcji murowych. Nasze urządzenia działają bezinwazyjnie, bez ingerencji w statykę budowli, bez komponentów chemicznych na sprawdzonej zasadzie elektroosmozy. Należy podkreślić, ze urządzenie spełnia szwedzką normę TCO-92 i wiele innych, pozwala to np. na zastosowanie w placówkach medycznych bez obaw o zdrowie ludzkie.Firma DRYMAT SYSTEME uzyskała Certyfikat ISO 9001. Atesty i opinie niezależnych biegłych sądowych oraz instytutów naukowych kwalifikują te urządzenia jako w pełni bezpieczne dla użytkownika i środowiska naturalnego.

Unia Europejska zapewnia refundację kosztów inwestycji do 80%. w ramach Regionalnych i Krajowych Programów Rozwojowych.

Profile działalności firmy: sprzedaż, usługi. Akceptowane formy płatności: gotówka, przelew,
jak również możliwość zakupu towaru poprzez współpracujący z naszą firmą LEASING.

Oferta

Jako wyłączny dystrybutor DRYMAT-Systeme w Polsce zapewniamy skuteczność działania potwierdzoną opinią biegłych sądowych i Instytutów Naukowych. Urządzenia firmy DRYMAT do czerwca 2010roku były niedostępne w Polsce, natomiast nasi zachodni sąsiedzi korzystali ze zdobyczy tej technologii od lat i w porównaniu do metod stosowanych przez konkurencję, stosują ją nadal. Spowodowało to bowiem podniesienie wartości budynków oraz odzyskanie powierzchni, która do tej pory była zawilgocona. Technologia ta została sprawdzona w dziesiątkach różnego rodzaju konstrukcji murowych, m.in. w muzeum ERMITAGE w St. Petersburgu, Zamku Królewskim w Warszawie, Parlamencie Słowenii i Austrii, Klasztorach, Kościołach, budynkach instytucji państwowej i u osób prywatnych, które dzięki tej technologii zostały uratowane przed wilgocią.

Wilgoć sprzyja bowiem rozwojowi szkodliwych bakterii i atakuje system immunologiczny człowieka, co prowadzi do ciężkich chorób. Potwierdzają to specjaliści z zakresu mykologii.

Wszystkich tych uciążliwych problemów można łatwo uniknąć, gdyż nasze urządzenia są rozwiązaniem tego problemu. Wystarczy odpowiednio wcześnie zareagować i zatrzymać proces kapilarności murów. Problem kapilarności materiałów budowlanych ze względu na ich higroskopijność powoduje powrót wilgoci. Nasz System zagwarantuje i ochroni suchy stan pomieszczeń objętych jego działaniem bez uciążliwego zapachu.

Jako specjalista budowlany mogę zapewnić, że najdroższe technologie izolacyjne nic nie dadzą, gdy zostaną zastosowane na mokre podłoże. Rozwiązaniem problemu są sprawdzone Systemy DRYMAT 2030 oraz najnowszej generacji 2030eo+aktiv, które przynoszą pożądane efekty już po 4-miesiącach. Niemiecki producent daje 25-letnią gwarancję na bezawaryjne działanie. Obniżają się koszty ogrzewania nawet o 65%. Poprawia się klimat oraz znika zagrożenie dla zdrowia. Prostota montażu oraz niskie (30 zł rok) koszty eksploatacji są walorem tego urządzenia.System działa skutecznie, niezależnie od warunków pogodowych. Szczegółowa oferta jest sporządzana na podstawie dokumentacji architektonicznej budynku (rzut poziomy kondygnacji). Nasza usługa zawiera pomiary wilgotności ścian w technologii niemieckiego producenta GANN, które odbywają się komisyjnie i są umieszczone w protokole.

Ofertę naszą kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych skutecznym osuszaniem budynków, zarządców nieruchomości, przemysłu np. spożywczego (bez konieczności wyłączania produkcji), instytucji państwowych odpowiedzialnych za zasoby lokalowe, kustoszy obiektów zabytkowych i osób prywatnych. W związku z wprowadzeniem tych zaawansowanych technologicznie na nasz krajowy rynek urządzeń, zależy nam na ich promocji, dlatego proponujemy korzystne rabaty i możliwości korzystnego finansowania zakupu. Nasze ceny w stosunku do zachodnich Partnerów są bardzo atrakcyjne i z pewnością nie są wyższe od rodzimej konkurencji. Z pełną odpowiedzialnością możemy Państwu polecić zakup urządzeń firmy DRYMAT.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości, które od lat wykorzystują nasi zachodni sąsiedzi decydując się właśnie na ich wybór. Ich referencje są bowiem najbardziej cenne.

Dla naszej firmy, która jest wyłącznym dystrybutorem DRYMAT-Systeme w Polsce zadowolony Klient jest priorytetem.

Dane kontaktowe

Rozmowa z konsultantem

tel. 788 50 86 25

phone_sub