Gwarancja

Koniec z wilgocią lub pleśnią w piwnicy – gwarantujemy.

DOBRE ROZWIĄZANIE NIE POTRZEBUJE WIELU SŁÓW – OSUSZANIE MURÓW Z POMOCĄ DRYMATU.

Dodatkowe finansowe zabezpieczenie daje Państwu specjalna gwarancja Drymatu: Gdyby wynik elektrofizycznego osuszania murów nie był po 3 latach i ewentualnych poprawkach wykonanych przez Drymat jednoznacznie przekonywujący, to otrzymacie Państwo z powrotem swoje pieniądze aż do ostatniego centa. Przypadek taki nie zdarza się jednak praktycznie nigdy. Bo z reguły zarówno właściciele jak i najemcy są w równym stopniu przekonani do Drymatu. Tak, jak w przytoczonych tu przykładach.

Otwór na kołek i gniazdko elektryczne – więcej nie potrzebujemy

Cała elektronika systemu Drymat Systeme 2030 mieści się w małej stabilnej obudowie z tworzywa sztucznego. Przymocowana ona jest kołkiem do ściany, a wtyczka sieciowa wetknięta w gniazdko – gotowe!


Jakość Made in Germany – wszystkie produkty Drymatu mają długą żywotność.

Na pewno wiecie Państwo z doświadczenia, co dzieje się z narzędziami z metalu w mokrej piwnicy – rdzewieją. Bo wilgoć i pleśń naprawdę dokuczają metalom. Aby móc zagwarantować naszym Klientom długą żywotność anod, sprowadzamy nasze anody z firmy Udo Plante GmbH – jakość Made in Germany. Dodatkowo anody te pokrywane są metalem szlachetnym, na przykład platyną. Zapewniamy tym bardzo długi czas stosowania (w elektrolit / mur). Mówi się w tym przypadku o czasie połowicznego rozpadu (zaniku) aż do 100 lat.

Innym dostawcą dla systemów sterujących Drymat jest firma TURCK DUOTEC GmbH. To niemieckie rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 2.650 pracownikami na całym świecie jest od 1965 roku dostawcą sensoryki, technologii interfejsów i technologii Feldbus.

TiCu Clad® – pręty w płaszczu (osłonie) z tytanu produkowane są przez wytłaczanie kompozytowe. Zagwarantowane zostaje przez to optymalne połączenie pomiędzy rdzeniem miedzianym i płaszczem tytanowym. Materiał kompozytowy TiCu Clad® znajduje powszechnie zastosowanie w elektrochemii w elektrolizie chloro-alkalicznej, w liniach cynkowniczych, w kąpielach chromowych oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka ochrona antykorozyjna i wysoka obciążalność prądowa.

Dane kontaktowe

Rozmowa z konsultantem

tel. 788 50 86 25

phone_sub