Faza osuszania

Od teraz wszystko potoczy się samo – nawet po powodzi.

I JESZCZE JEDNO: DRYMAT NIE TYLKO OSUSZY MURY, LECZ RÓWNIEŻ WYCIĄGNIE Z NICH SÓL.

Po zainstalowaniu naszego Systemu Drymat będziecie potrzebować Państwo jeszcze tylko trochę cierpliwości – w zależności od istniejących specyficznych warunków elektrofizyczne osuszanie murów trwa trzy do dwunastu miesięcy.

Po sześciu miesiącach przeprowadzamy pierwszy pomiar kontrolny, na podstawie którego oceniamy postęp osuszania. Pomiary te są oczywiście protokołowane, a Państwo możecie być pewni, że system Drymat działa skutecznie i poprawnie.

Przedstawiony dowód: Dowód Przed i Po, sfotografowany w Ermitażu w St. Petersburgu, zrealizowany przez Drymat®System.

Bardzo ważnym aspektem jest przy tym fakt, że Drymat nie tylko osusza mury, ale także usuwa z nich sól. W ten sposób mury zostają szybciej i gruntowniej osuszone, niż ma to miejsce w przypadku podjęcia środków czysto uszczelniających, przy których sól w sposób naturalny pozostaje w ścianie, w podłodze piwnicy, w podwieszanych (ślepych) sufitach itd. Jeżeli mamy do czynienia z takim przypadkiem, to „hydroskopijna” sól pobiera stale wilgoć z powietrza – aż do trzykrotności swojej własnej objętości. Mury są więc siłą rzeczy bez przerwy na nowo wilgotne. Efekt ten możecie Państwo raz na zawsze wyłączyć za pomocą Drymatu – również po powodzi.

Osuszanie murów z pomocą Drymat®System.

Dane kontaktowe

Rozmowa z konsultantem

tel. 788 50 86 25

phone_sub