Nowy EkoHall


Natychmiastowe oszczędności
Jeszcze nigdy oświetlenie nie było tak tanie

W trakcie konstruowania nowych lamp halowych byliśmy bezkompromisowi. Podstawowym założeniem było zaoferowanie najlepszego stosunku mocy świetlnej do kosztów energii elektrycznej.
Zastosowanie najnowocześniejszych diod LED topowej serii G1 uznanego amerykańskiego producenta - firmy Bridgelux, pozwoliło na uzyskanie nominalnej wydajności źródła światła dochodzącej do rekordowych 150 lumentów z 1W energii elektrycznej


Technologia jutra dostępna już dzisiaj
Bezkompromisowa konstrukcja odpowiedzią na
współczesne potrzeby


Wiemy, że jedną z najważniejszych cech lamp w obiektach halowych, logistycznych i przemysłowych jest ich bezawaryjność. Na każdym etapie procesu projektowania najważniejsza była dla nas zatem jakość końcowego wyrobu. Stąd też w trakcie projektowania i budowy lampy EkoHall zastosowaliśmy wyłącznie najwyższej jakości komponenty mechaniczne i elektroniczne.
Skonstruowany i opatentowany przez nas system zasilający jest innowacyjny nie tylko dzięki umożliwieniu użytkownikowi prostej redukcji mocy lamy, ale spełnia również najbardziej rygorystyczne wymagania w zakresie odporności na skoki napięcia pojawiające
się w obiektach przemysłowych


Wygląd ma znaczenie
Mocna, zwarta i wytrzymała

EkoHall zadziwia swoim unikalnym kształtem, niską wagą własną i łatwością montażu. Nigdy wcześniej o lampie do obiektów wielkopowierzchniowych nie można było powiedzieć, że jest wyjątkowa.
Kluczowe było dla nas stworzenie lampy, którą można montować do dachów o niskim dopuszczalnym parametrze obciążenia technologicznego, stąd też w procesie produkcji wykorzystaliśmy anodowane aluminium, które daje gwarancję zarówno wysokiej trwałości oprawy, jak i niskiej wagi lamp.

Opatentowane
rozwiązanie

Krótki
okres zwrotu

Wsparcie
merytoryczne

Nasze lampy są efektem kilku lat prac badawczo-rozwojowych prowadzonych w Polsce przez naszych inżynierów przy udziale zaplecza badawczo-naukowego wrocławskich uczelni i instytutów badawczych. EkoHall stanowi wzór dla branży, gdyż jest udanym połączeniem wysokiej jakości i trwałości, przy krótkim okresie zwrotu z inwestycji dla użytkownika. Nasz dział wsparcia oraz szkolenia prowadzone dla dystrybutorów gwarantują wysoki poziom merytoryczny w zakresie doboru optymalnego systemu oświetlenia.

Dane kontaktowe

Rozmowa z konsultantem

tel. 788 50 86 25

phone_sub