Nowy EkoRoad


150 lumenów z Wata
Ekologia w parze z ekonomią

W trakcie konstruowania naszych lamp nie idziemy na kompromisy i oferujemy najlepszy stosunek mocy świetlnej do kosztów energii elektrycznej.
Zastosowanie najnowocześniejszych diod LED serii G1 uznanego amerykańskiego producenta - firmy Bridgelux pozwoliło nam na uzyskanie nominalnej wydajności źródła światła dochodzącej do 150 lumenów z Wata


Technologiczny majstersztyk
Bezkompromisowa konstrukcja
odpowiedzią na potrzeby jutra

W trakcie projektowania i budowy lampy EkoRoad zastosowaliśmy wyłącznie wysokiej jakości komponenty mechaniczne i elektroniczne. Wiemy, że jednym z najważniejszych cech lamp ulicznych musi być bezusterkowe działanie sprzętu, stąd też na każdym etapie procesu projektowania najważniejsza była dla nas jakość końcowego wyrobu. Szukając gotowego systemu zasilania na rynku stwierdziliśmy, że żadne z istniejących nie spełniało naszych wymagań. Stąd też stanęliśmy przed koniecznością zbudowania własnego rozwiązania.
Skonstruowany i opatentowany przez nas kaskadowy system zasilający oparliśmy o najnowocześniejsze układy światowego lidera w produkcji kontrolerów zasilających diody LED firmy POWER Integrations.
Efektem naszych prac jest zasilacz, który daje możliwości prostej redukcji mocy z wykorzystaniem trójfazowego zasilania lamp z dołączonym zerem sieci.


Design ponad miarę
Smukła, lekka i efektowna

EkoRoad zadziwia swoją wagą i rozmiarem. Nigdy wcześniej o lampie ulicznej nie można było powiedzieć, że jest efektowna. Nasza lampa charakteryzuje się niepowtarzalnym designem, który jest wynikiem naszej dbałości o detale.
Wykorzystanie w procesie produkcji anodowanego aluminium daje gwarancję zarówno wysokiej trwałości oprawy, jak i niskiej wagi lampy. Natomiast zastosowana przez nas technologia Chip on Board w połączeniu z innowacyjną obudową pozwoliła na wbudowanie odpowiednio jednej, dwóch i trzech soczewek, a tym samym znacznego zmniejszenia rozmiaru i wagi lampy, czego efektem są znacznie niższe rozmiary w stosunku do innych oferowanych na rynku.

Opatentowane
rozwiązanie

Krótki
okres zwrotu

Wsparcie
merytoryczne

Nasze lampy są efektem kilku lat prac badawczo-rozwojowych prowadzonych w Polsce przez naszych inżynierów przy udziale zaplecza badawczo-naukowego wrocławskich uczelni i instytutów badawczych. EkoRoad stanowi wzór dla branży, gdyż jest udanym połączeniem wysokiej jakości i trwałości, przy krótkim okresie zwrotu z inwestycji dla użytkownika. Nasz dział wsparcia oraz szkolenia prowadzone dla dystrybutorów gwarantują wysoki poziom merytoryczny w zakresie doboru optymalnego systemu oświetlenia.

Dane kontaktowe

Rozmowa z konsultantem

tel. 788 50 86 25

phone_sub