Oferta

Panele FIRST- to innowacyjna technologia ogrzewania pomieszczeń. W ciągu lat badań udało nam się połączyć funkcjonalność, walory zdrowotne oraz dbałość o środowisko naturalne i to w jednym urządzeniu. Dzięki temu powrastał ekonomiczny i produktywny grzejnik. Nasze panele przesyłają energię cieplną na identycznej zasadzie jak Słońce ogrzewa naszą planetę - bez szkodliwego promieniowania.

 

Panele FIRST są wykonane z :

  • Hartowanego teksturowanego szkła (odpornego do 700°C)
  • Szkła izolowanego
  • Oprawy aluminiowej

Po włączeniu zasilania, zdrowe długie fale podczerwieni są emitowane przez przednią część panelu. Fale te ogrzewaja nasze pomieszczenie. Tym samym promieniowanie w kierunku tylnego elementu grzejnika jest odbite przez osłonę i również skierowane do ogrzewanego wnętrza.


Nie musisz się obawiać, ponieważ promieniowanie podczerwone jest jak najbardziej bezpieczne dla naszego zdrowa. W przeciwności do promieniowanie UV, które niesie z sobą negatywne skutki.


Promieniowanie podczerwone IR jest to niewidzialna fala dla ludzkiego oka. Jednak jest ona odczuwalna dla naszej skóry w postaci ciepła. Zauważmy to dlatego że, gdy promieniowanie spotka na swojej drodze dany obiekt to jego energia jest absorbowana i wytwarza ciepło.

Istotny jest też sposób ogrzewania. Energia jaką emituje nasz panel nie ogrzewa powietrza, lecz wszystko to co znajduje się w pomieszczeniu: rzeczy, meble, ściany i osoby. Wydawać by się mogło, to nierealne i tym samym zadziwiające. Jednak dzieki naszym panelom unikamy cyrkulacji powietrza, która powoduje przemieszczanie się róznych drobnosustrojów i kurzu. Dlatego to idealne urządzenie dla alergików.

 

Dodatkowo nasze panele posiadają niekonwencjonalny wygląd. Możesz zmienić go w obraz czy kolaż zdjęć.

Nie przypomina on ogrzewania – dzięki temu zaskoczysz swoich gości.


 
Ogrzewanie CertyfikatGwarancja 5 latUlotka informacyjna

Dane kontaktowe

Rozmowa z konsultantem

tel. 788 50 86 25

phone_sub