Panele First

Ogrzewanie podczerwienią

Panele, promienniki na podczerwień FIRST występują w wielu rozmiarach, wersjach kolorystycznych, a nawet w opcji z malowniczymi zdjęciami. Dzięki temu ogrzewanie na podczerwień jest nie tylko tanie, ale i również niezwykle estetyczne, przyjazne dla wystroju twojego wnętrza. Skontaktuj się z nami, aby dobrać odpowiedni wzór dla siebie, wprowadź do swojego domu ogrzewanie podczerwienią. Pamiętaj, że promienniki na podczerwień FIRST to nie tylko tanie ogrzewanie domu lub biura, ale również są korzystne dla twojego zdrowia!

Dwie linie produktów:


  • Promienniki podczerwieni BASIC – linia z przewodowym termostatem. Zastosowane rozwiązania gwarantują bardzo wysoką jakość produktów oraz podstawową automatykę. Gwarancja 5 lat, trwałość 40 lat.
  • Promienniki podczerwieni WIST – linia z bezprzewodowym termostatem. Zastosowane rozwiązania gwarantują bardzo wysoką jakość produktów oraz zaawansowaną automatykę. Gwarancja 5 lat, trwałość 40 lat. Zużycie energii jest mniejsze o około 30% w stosunku do linii BASIC.


UWAGA:


Wszystkie produkty BASIC i WIST posiadają specjalną folię która gwarantuje efektywne przesyłanie energii cieplnej do 5 metrów. Jakość materiału gwarantuje takie same właściwości grzewcze na wiele dziesiątków lat, wykluczając tym samym tzw. zjawisko postępującej akumulacji a więc obniżaniu sprawności urządzenia proporcjonalnie do czasu użytkowania.

Panele standardowe


panele
galeria


* Wymiary zamontowanych modeli z okuciami ściennymi/sufitowymi (lub stropowymi)

 

Dane kontaktowe

Rozmowa z konsultantem

tel. 788 50 86 25

phone_sub