Porady instalacyjne

Montaż paneli First jest bardzo szybki i prostym do tego nie wymaga specjalistycznego sprzętu i umiejętności – każdy może zrobić to sam poświęcając kilkanaście minut. Panele działają na prąd o standardowym napięciu 220-230 V, można je montować na ścianie a nawet na suficie w dowolnej formie np. obrazu. Panel montujesz w zależności od potrzeb, może być on przymocowany pionowo lub poziomo.


Instrukcja montażu:


1.

Kiedy dokonałeś już wyboru odpowiedniego panelu do danego pomieszczenia, musisz przyłożyć szablon do ściany w miejscu, w którym ma być on powieszony. Wczesniej sprawdź, czy w tym miejscu nie ma żadnych przewodów- nie możesz ich uszkodzić. Upewniej się, że jest prosto, a następnie zaznacz na ścianie 4 miejsca, w których to będą znajdowały się śruby.Wybierz panel o odpowiednim rozmiarze, przyłóż szablon do ściany.

2.

Nadepnie w zaznaczonych miejscach wywierć otwory za pomocą wiertarki przeznaczonej do typu ściany, na której to będzie wisiał panel First. Użyj wiertła o średnicy 8 mm.

3.

W kartonie od panelu znajduja się różne kołki – w zależnosci od typu ściany. Wybierz odpowieni, w przypadku wątpliwości nasi specjalisci służą radą. Kolejno włóż kołki w otwory i wkręć śruby w sposób, aby wystawały ok 1centymetra. Następnie sprawdź poprawność wykonywanej czynność poprzez przyłożenie szablonu.

4.

Panel jest już gotowy do użycia i sparowania z termostatem. Wystarczy podłączyć kabel zasilający do gniazdka i gotowe

5.

W przypadku termostatu – zdejmij z
niego tylną obudowę i usuń papier, który zabezpiecza baterię. Kolejno nałóż pokrywę i zaprogramuj wg uznania – informacje w instrukcji
.


UWAGA: Przed montażem należy zawsze dokładnie przeczytać instrukcję!Demontaż
Wystarczy wyjąć wtyczkę z gniazdka, a następnie powoli ściągnąć panel First ze śrub.


Montaż paneluWiecej informacji TUTAJOgrzewanie Certyfikat Gwarancja 5 lat Ulotka informacyjna

Dane kontaktowe

Rozmowa z konsultantem

tel. 788 50 86 25

phone_sub